FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmierć Rafała :( [*]
Autor Wiadomość
czyzo_wlcka 

Motocykl: Rower
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   Śmierć Rafała :( [*]

Z przykrością zawiadamiam iż wczoraj ok godz 18 w tragicznym wypadku na ulicy Wielickiej w Krakowie zginął mój dobry kumpel a zarazem fan motocykli i uczestnik wyścigów Rafał Klimczyk... miał on zaledwie 22 lata... pochodził z Wieliczki.

Matek 
Stunt for life :)

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   

[*]

kuba WIELICZKA 

Rafał[*] a co myslicie by przyjechac na motorach i odprowadzic go na miejsce wiecznego spoczynku ??? to byla jego pasja w koncu ktora kochal....

borowa600 
BOROWA600

Motocykl: Yamha FZR600
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007   :( Smierc Swiezynki :(

Tragiczna Smierc naszego dobrego kolegi :( pasowalo by mu zlozyc hold na motorkach wrescie byl z nami wszystkimi i sie tym pasjonowal. WLCK nie zapomnie Nigdy o tobie SWIEZYNKA....:(
:-(

SNAKEvola 

[*]

bubu 

Cholerne problemy macie z rejestracją ,nie jestem członkiem Waszego klubu ,ale kolegą Rafała chodziłem z nim do szkoły ,nie raz spotykaliśmy się w wolnej chwili miło spędzając czas. Bardzo mi przykro z powodu jego śmierci... był bardzo dobrym kolegą i poświadczą o tym wszyscy co go znają ,niestety nie jestem w stanie przyjechać na pogrzeb ponieważ nie mieszkam już w wieliczce... i mam dość dużo obowiązków. Jednak moja wiązanka będzie NAPEWNO !!!! Mam prośbę do Was.... nie róbcie następnych wątków tylko stosujcie się do regulaminu który macie ,napewno brat (pozdrawiam i składam kondolencje Tobie i całej rodzinie) będzie czytał to forum.. więc z kulturą... Okoliczności wypadku straszne :( Szkoda ,naprawdę szkoda chłopaka... Rafał ! napewno odwiedzę Twój nowy dom na wszystkich świętych ... 3maj się i jak zawsze z podniesioną głową !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. Do Was mam prośbę są osoby w klubie które mogą to zorganizować niech się ktoś skontaktuje z rodziną bo do końca nie wiadomo czy sobie tego życza... może też być to dla nich dodatkowy cios... .
Prośba o rozwage ,i wzywam jak macie iść nawet na nogach z zakopanego OBECNOŚĆ !!! Pokażcie, że Jesteście solidarni ,a wystep motocyklowy niech jedna osoba skonsultuje z rodziną.... .
Pozdrawiam
Paweł Kubowicz

AdamKawa 

Motocykl: Honda f4i sport---stunt dog :)

[*] Swierzynka [*] Byl dobrym chlopakiem a nie Uczestnik jakis wyscigow !!! wiec prosze niepisac takich jaj bo to juz przesada zreszta zaden znas sie niesciga !!! stala sie tragedia i niech kazdy sobie teraz wezmie do glowy jazde po ulicach miasta !!!

Dzis o 16 spotkanie u K.K na parkingu i jedziemy na miejsce zdarzenia zapalicz swieczke wiec kazdy kto ma chwile czasu czy na moto czy samochodem niech przyjedzie :salut:

lisu 
OstraJazda.Com

Motocykl: F4i sport

[Dzisiaj 1:00] Mari: Swiezynka [*] !
[Dzisiaj 2:05] K.K: ŚWIEŻYNKA [*] brakuje... dlaczego?...szok!!!
[Dzisiaj 7:46] aNuSkA: ;(
[Dzisiaj 8:27] adam-kawa: Totalna porazka a tydzien temu jeszcze pilismy razem na urodzinach [*]
[Dzisiaj 9:12] fresh_kr: porażka [*]
[Dzisiaj 9:42] Fusyt: szok :( daje do myslenia
[Dzisiaj 10:22] Włosek: Przejebane [*] !!!! zal
[Dzisiaj 10:47] h0p: ;[ [*]
[Dzisiaj 13:45] lisu: [*]

STUNT.com.pl - katalog ze stronami związanymi z Polskim Stunt'em, Freestyle'm.

DzikiBenny 

[*] Płakać aż się chce [*] Rafał Będziemy CIĘ pamiętać zawsze!!! [*]

Młodykrk
[Usunięty]

Dobry kumpel [*] Świeżynka , Fidel [*] dobrze Adam mowisz jeszcze nie dawno pilismy razem na urodzinach ... tydzien temu jezdzilismy razem po Bora a dzis go juz nie ma z nami .........Ku pamieci twojej minuta ciszy [*] [*] zapale znicz napewno [*] Kondolencjje dla rodziny .

WaRo 
Bro-WaRo

Motocykl: Scott Gambler DH20

[*]

Aqua-Terra.com.pl,

Iwonka
[Usunięty]

Rafał zapamietamy Cie takim jakim byłeŚ...CZŁOWIEKIM który swoim uśmiechem zarazał innych..i nigdy nie zapomne wypowiedzianych przez Ciebie słów....walcz o swoje szczęście.....!!!! Iwona i Paulina

Tobi 

Motocykl: Aprilia RS125

Rafał, rozmawiałem z nim parę razy, bardzo miły gość (miam nawet fotkę na jego moto) żal serce sciska że tacy ludzie odchodzą[*]

RYBA 

Motocykl: CBR1000RR

To jest szok !!!!!
[*][*][*]

THC 

Motocykl: yzf r6

szkoda ..........[*]

Odpowiedz do tematu