FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: aNuSkA
Wto 21 Lis, 2006
Ludzie na ktorych trzeba uwazac ! ! !
Autor Wiadomość
piter r1
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Lis, 2006   

Konrad jesteś zajebisty facet!!!!!!

Młody 

Motocykl: APKA RS 50

Jak to ktoś kiedyś madrze powiedział: są ludzie i parapety... nic dodac nic ując...

Mała 
====Niezrzeszona===

Motocykl: było-nie ma:(

wiluś napisał/a:
A co do cbr 125 to trzeba sie nauczyc jeżdzic bo sprzedałem go mlodemu chlopakowi jakis czas temu i jezdzi cały czas nic mu sie nie psuje !!

to w takim razie pogratulować....-dobrze ze komuś innemu służy.(mówię to bez ironii)
Do Konrada nic nie mam.Pisałam że czekam na inne opinie i wtedy może wyrobie sobie zdanie... :-/
piter r1, -miałeś w końcu tą zębatke w ręce? :-?
:shock:
PS.moje posty nie miały być negatywne w stosunku do Konrada...więc niech mi tego nikt nie wmawia... :-|

m.

stunter_krk 

Piter, kur**, mieszasz tylko na tym forum! Stary, wiesz,że ten koleś ze zdjęcia to mógłby Cię po sądach ciągać?? Sfrustrowany jesteś. czy co?? Wszystkie Twoje commenty są podszyte zajebistą zawiścią!

Cichy CBR 
LIVE ON THE EDGE

Motocykl: CBR 600

Rany ... ja tam nikogo nie osadzam ... ale na zamknietym duzo slyszalem o osobie z malopolskiego ... mnie nie oszukal ale opini nie ma czystej jak łza ...

Stunter ... a ty co ?? ciekawe jak ty bys zareagowal jakby ktos tobie wciskal trefny towar ... uwazam ze kultura w srodowisku motocykistow jest zajebista co widac na drodze ... i nie ma miejsa dla ludzi ktorzy probuja sie wzbogacic takim kosztem ...

stunter_krk 

No ja nic, Cichy, tylko ciśnienie mnie złapało jak zobaczyłem, że kolo, który nie potrafi napisać nic innego oprócz krytyki czy jakiegoś zawistego, podszytego zazdrością posta, wystawił zdjęcie kolesia na forum! No sorry, pisać można, ale ze zdjeciem to chyba przegięcie pały...
Resztę Twojego zdania podzielam!

Cichy CBR 
LIVE ON THE EDGE

Motocykl: CBR 600

No ze zdjeciem troszeczke przesadzone aczkolwiek jezeli mialoby uratowac to chociaz jednego posiadacza plastika to jestem gotow okleic caly krakow plakatami nie patrzac na skutki prawne ...

oczywiscie jezeli mialbym 100% pewnosc ze osoba jest winna !!

Jak pisalem wczesniej nikogo nie osadzam ... nie mam dowodow i nie pisze personalnie ... ale nie ma miejsca dla takich osob !

SiDo 

Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

Myśle ze jak masz coś do tego kolesia to raczej powinieneś powiedzieć to jemu a nie pisać głupoty na forum. Takim sposobem każdy będzie mógł sobie opowiadać co tylko będzie chciał i o kim tylko będzie chciał. Pozdro!!

k.o. ... 

Wysłany: Sro 22 Lis, 2006   

jak najbardziej zgadzam sie z sidem

Ordi 

Motocykl: Warka czerwona
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Ja akurat nie moge powiedzieć złego słowa na serwis Małopolskiego i jego pracowników 8-)

HALLELUJA BRACIE, SIOSTRO I TOBIE Gość! To ja - CHORY PASTOR!!!

Odpowiedz do tematu